Ota yhteyttä  oli mielessäsi sitten kysymys, pyyntö tai toive. Olemme täällä sinua varten.

 

Lisätiedot ja myynti

Juha Nyholm

TUOTEryhmäpäällikkö
Juha Nyholm

puh. +358 50 585 4727
juha.nyholm@expomark.fi

 

Nina NurminenMyyntipäällikkö
Nina Nurminen

puh. +358 40 701 4183
nina.nurminen@expomark.fi

 

Katariina LemetyinenMyyntipäällikkö
Katariina Lemetyinen

puh. +358 400 882 284
katariina.lemetyinen@expomark.fi

 


Asiakaspalvelu
Eini OntronenAsiakaspalvelupäällikkö
Eini ontronen

puh. +358 40 709 8334
eini.ontronen@expomark.fi

 

Tiina VälimäkiProjektikoordinaattori
Tiina välimäki

puh. +358 50 441 2482
tiina.valimaki@expomark.fi

 

Xing ShiAsiakaspalvelujohtaja / Kiina
Xing Shi

puh. +358 45 892 8203
Xing.shi@nordicsetgreen.com

 


Markkinointi JA VIESTINTÄ
Taina HiekkataipaleMarkkinointipäällikkö
Taina Hiekkataipale

puh. +358 40 550 5950
taina.hiekkataipale@expomark.fi

 

Eevariikka RuopasMarkkinointikoordinaattori
Eevariikka Ruopas

puh. +358 400 545 645
eevariikka.ruopas@expomark.fi

Tapahtuman järjestäjä

EXPOMARK OY

Puistokatu 2-4 C
40100 Jyväskylä
p. 010 830 0800
info@expomark.fi

http://www.expomark.fi

Yhteydenottopyyntö

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä.